استندآپ کمدی سوم رضا بهمنی از گروه حسن معجونی در قسمت سوم مرحله سوم خنداننده شو | فیلم

برای مشاهده ویدیو، اینجا کلیک کنید.

ویدئوهایی که دیگران تماشا کرده اند

اعلام نتایج گروه۱ از مسابقه خنداننده شو | فیل...خندوانه : اعلام نتایج مرحله دوم و اعلام ۸نفر ...خداحافظی با فرهان معين زاده از مسابقه خندانند... استندآپ کمدی سوم رضا بهمنی از گروه حسن معجونی در قسمت سوم مرحله سوم خنداننده شو | فیلم

استندآپ کمدی سوم رضا بهمنی از گروه حسن معجونی در قسمت سوم مرحله سوم خنداننده شو 

مسابقه خنداننده شو در برنامه خندوانه از سر گرفت شده است.. هر شب ۴ نفر از شرکت کننده ها استندآپ کمدى اجرا می کنند و مخاطبان می توانند کدِ فرد منتخبشان را از طریق سامانه #٧٨� * پیامک کنند.
در پیام برنامه سازان خندوانه خطاب به بینندگان آمده است: استعدادهاى زیادى در این سرى مسابقه کشف شده است که قطعا راى شما می تواند به انتخاب بهترین ها کمک کند. خودتان را براى این ماراتن جذاب و کَل کَل ها و شوخى هایى که درونش اتفاق میفتد حسابى آماده کنید.
دوشنبه تا پنجشنبه مرحله اول این مسابقه برگزار می شود.
کد راى گیرى،ویدئوهاى کوتاه از هر استندآپ و عکسهاى بیشتر هم از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام خندوانه در اختیار شما قرار داده می شود.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش،سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ ایرانی نیز دارد. این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کند و میهمانان برنامه ۱۰ثانیه به دوربین لبخند می‌زنند.

(۱)

برچسب ها : استندآپ کمدی سوم, حسن معجونی, خنداننده شو, رضا بهمنی, قسمت سوم مرحله سوم

کلیدواژه:

قسمت سوم مرحله | استندآپ کمدی | خنداننده شو | حسن معجونی | رضا بهمنی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا