دانلود قسمت نهم ۹ مسابقه خنداننده شو مرحله دوم خندوانه رامبد جوان – پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ | فیلم کامل

برای مشاهده ویدیو، اینجا کلیک کنید.

ویدئوهایی که دیگران تماشا کرده اند

دومین قسمت مسابقه خنداننده شو میان ۱۶ نفر باق...نظر حمید عسکری راجع به احسان خواجه امیری در ب...قسمت ششم ۶ سریال دیوار به دیوار پخش از شبکه ۳... دانلود قسمت نهم ۹ مسابقه خنداننده شو مرحله دوم خندوانه رامبد جوان – پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ | فیلم کامل

دانلود قسمت نهم ۹ مسابقه خنداننده شو مرحله دوم خندوانه رامبد جوان – پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ 

مسابقه خنداننده شو در برنامه خندوانه از سر گرفت شده است.. هر شب ۴ نفر از شرکت کننده ها استندآپ کمدى اجرا می کنند و مخاطبان می توانند کدِ فرد منتخبشان را از طریق سامانه #٧٨� * پیامک کنند.
در پیام برنامه سازان خندوانه خطاب به بینندگان آمده است: استعدادهاى زیادى در این سرى مسابقه کشف شده است که قطعا راى شما می تواند به انتخاب بهترین ها کمک کند. خودتان را براى این ماراتن جذاب و کَل کَل ها و شوخى هایى که درونش اتفاق میفتد حسابى آماده کنید.
دوشنبه تا پنجشنبه مرحله اول این مسابقه برگزار می شود.
کد راى گیرى،ویدئوهاى کوتاه از هر استندآپ و عکسهاى بیشتر هم از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام خندوانه در اختیار شما قرار داده می شود.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش،سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ ایرانی نیز دارد. این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کند و میهمانان برنامه ۱۰ثانیه به دوربین لبخند می‌زنند.

(۱)

برچسب ها : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶, خنداننده شو, خنداننده شو مرحله دوم, خندوانه, دانلود قسمت نهم ۹ مسابقه, رامبد جوان, فیلم کامل

کلیدواژه:

خنداننده شو مرحله دوم | مسابقه خنداننده شو | پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ | دانلود قسمت نهم | رامبد جوان | ۹ مسابقه

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا