اجرای دوم استندآپ کمدی احسان زمانی از گروه رامبد جوان | فیلم

برای مشاهده ویدیو، اینجا کلیک کنید.

ویدئوهایی که دیگران تماشا کرده اند

ماجرای تعقیب بچه های بهشت امام رضا توسط یوسف ...دعوت مسعود فروتن از همسر رامبد جوان برای حضور...قسمت پنجم ۵ مسابقه خنداننده شو پخش از برنامه ... اجرای دوم استندآپ کمدی احسان زمانی از گروه رامبد جوان

اجرای دوم استندآپ کمدی احسان زمانی از گروه رامبد جوان

پخش از: شبکه نسیم
دسته بندی: سرگرمی
ژانر: کمدی
زبان: فارسی
زمان پخش: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ساعت ۰۰:۲۲

شب گذشته، در برنامه خندوانه نتایج مسابقه خنداننده شو با حضور شرکت‌کننده‌ها اعلام شد. خندوانه حدود یک ماه پیش بیست نفر از برترین‌های شرکت‌کننده مسابقه خنداننده شو با آرای داوران را معرفی کرد. بعد از انتخاب برترین‌ها، شقایق دهقان مربیگری گروه بانوان را بر عهده گرفت.

بعد از اجرای هر گروه قرار شد، مردم به شرکت کنندگان رای بدهند و شب گذشته آرای مردمی اعلام شد.
در نهایت از میان ۱۶ نفر شرکت کننده، ده نفر به طور مستقیم با رای مخاطبان به مرحله بعدی راه پیدا کردند و از شش نفر باقی مانده، دو نفر که آرای کمتری داشتند (رضوان کرباسی و علی بوستانی) حذف شدند و چهار نفر دیگر شب گذشته استند آپ اجرا کردند و دو نفر با رای تماشاگران برنامه، به ده نفر اضافه شدند و به مرحله بعد راه پیدا کردند.
در زمان اعلام آرا مربیان از راه‌یابی شاگردان خود خوشحال بودند و لحظات شادی رقم خورد.
از میان ۱۲ نفر مجید افشاری با یک میلیون و ۷۲ هزار و ۳۳۸ رأی، میثم درویشان‌پور با یک میلیون و ۲۶ هزار و ۵۶۵ رأی و حسین شاهرخ نیا با ۹۸۵ هزار و ۲۵۹ رأی بیشترین آرای مردمی را به خود اختصاص دادند.

همچنین رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، بهنام قاسمی، فرهاد معین زاده، آرزو صراف رضایی، سیده زینب موسوی و بهزاد قدیانلو به مرحله بعدی راه پیدا کردند.

(۲)

برچسب ها : احسان زمانی, استندآپ کمدی, خنداننده شو, خندوانه, رامبد جوان, شبکه نسیم, نتایج مسابقه خنداننده شو

کلیدواژه:

مسابقه خنداننده شو | استندآپ کمدی | احسان زمانی | رامبد جوان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا